Profil użytkownika
Robert Gaka
Winarium
Warszawa
Mazowieckie
Fotograf
Wina od WINARIUM na różne okazje
O mnie
WINARIUM Marek Kondrat i Syn to firma z tradycją. Jej właściciel Marek Kondrat - aktor, w swoich podróżach po świecie realizuje się jako pasjonat i miłośnik wina. Od kilkunastu lat wybiera wina najlepsze jakościowo i sprowadza je, aby Polacy podzielali jego pasję i spróbowali win z różnych rejonów świata, o niepowtarzalnym smaku i aromacie. Każda butelka wina to czyjaś historia i postać winiarza, który tworzył. Wino podajemy do posiłków, degustujemy podczas spotkań z przyjaciółmi albo delektujemy się nim w zaciszu swojego domu.
 
Szanowni Państwo,
  
Z myślą o różnych bankietach, przyjęciach i spotkaniach towarzyskich lub okolicznościowych, przesyłam ofertę win w atrakcyjnej cenie, które uświetnią i dodadzą prestiżu oraz niebywałej elegancji w tak ważnych przedsięwzięciach. Wszystkie wina rekomenduje i poleca osobiście Marek Kondrat.
  
Wino może kupić każdy kto chce uświetnić swoje przyjęcia i inne okazje do świętowania.
  
Mamy bardzo duży wybór win od słodkich po wytrawne, od lekkich po te z głębią smaku, wina z całego świata w różnym przedziale cenowym.
  
W razie pytań zapraszam do kontaktu.
 
*Powyższa propozycja jest wstępem do dalszym rozmów i negocjacji. Z przyjemnością przygotuję ofertę na miarę Państwa indywidualnych potrzeb
 
Pozdrawiam serdecznie
 
Robert Gałka
Doradca Klienta Winarium
 
doradcaklienta8@winarium.pl
 
tel: 601 628 924, 22 208 12 70